You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Умови продажу


Товар продається тільки гуртом, мінімальна сума замовлення 1000 грн. Міні пакети кратно 10, профі пакети кратно 10, насіння в блістерній упаковці - кратно 20.


Доставка. Як отримати замовлення?


Ми здійснюємо доставку товару компанією «Нова пошта» по всій Україні! Оплата доставки клієнтом згідно тарифів перевізника. Страхування вантажу на повну суму замовлення.

 


Коли я отримаю замовлення?


Як правило, орієнтовний термін доставки Замовлення складає від 1-го до 3-х робочих днів. Доставка деяких Замовлень (залежить від обраного товару) може становити термін до 5-ти робочих днів. Терміни доставки Замовлення наведено без урахування дня замовлення і при використанні перевізника ТОВ "Нова Пошта". Про точний термін доставки Замовлення Покупця оповіщає перевізник.

Увага! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5 робочих днів, після вичерпання цього терміну – відправляється назад.

Отримати замовлення може тільки та людина, яка вказана у транспортній декларації як отримувач. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу. Замовлення з доставкою через «Нову пошту» приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії «Нова пошта» Ви можете знайти на її офіційному сайті. Ми намагатимемося доставити Ваше замовлення якнайшвидше!


Яким способом здійснюється оплата товару?


Ви можете здійснити оплату:

1) Оплата на карту "ПриватБанк"

2) Готівкою у відділенні "Нової Пошти" або особисто кур`єру ;

3) За допомогою карт VISA/Mastercard у відділенні "Нової Пошти" під час отримання замовлення;

Політика безпеки

Надання інформації Клієнтом.

 

При реєстрації на Сайті Клієнт надає наступну інформацію: адресу електронної пошти, ім'я, прізвище, телефон, регіон, місто і пароль.


При оформленні замовлення Клієнт може надавати таку інформацію: Прізвище, Ім'я, По батькові, адреса для доставки замовлень, номер контактного телефону.


Надаючи свої персональні дані при авторизації / реєстрації на сайті, Клієнт погоджується на їх обробку протягом невизначеного терміну з метою виконання Продавцем своїх зобов'язань перед клієнтом, продажу їм товарів і надання послуг, надання їм довідкової інформації, а також з метою просування товарів, робіт і  послуг.